Проєкт ЛБК03


Проект ЛБК03 виправдає всі очікування людей, які надають перевагу одноповерховим будинкам.
Прості і строгі лінії будівлі, покритого многоскатним дахом, є відносно дешевими і легкими в будівництві.
Додаткова перевага проекту – гараж з переходом до житлової частини. Широкий, критий вхід в будівлю, підтримуваний колонами, акцентований просвітом у вигляді трикутника, що урізноманітнює передній фасад.
Функціональне планування робить будівлю надзвичайно зручним у використанні – при кухні розташовується невелика комора, у всіх кімнатах передбачені місця для шаф, а також тут можна помістити маленьку пральню і господарське приміщення.
З вітальні забезпечений вихід на частково криту терасу. Камін в центрі приміщення, по сусідству з господарською кімнатою, дозволяє оптимально вирішити питання опалювального обладнання, що згодом буде благотворно впливати на експлуатаційні витрати.
Проект ЛБК03 є одноповерховим будинком, але існує можливість збільшення корисної площі практично на 90м ² за рахунок використання додаткового простору на горищі.
Конструкція будинку забезпечує певну свободу в облаштуванні. Залежно від потреб мешканців будинку, зовнішній вигляд його можна збагатити за рахунок еркера в їдальні і зміни функції однієї з кімнат на кабінет або бібліотеку.
Крім цього, простору ванну можна розділити на два менших приміщення з прямим доступом в одну з кімнат.
Класичний одноповерховий будинок

Загальна площа 234 м²
Гараж 36,5 м²
Висота 7,55 m
Кут нахилу покрівлі 30 °
Площа даху 389,65 m²
Рекомендовані розміри ділянки шир. 26,71m × довжина 24,91m

Фасади