Послуги

Будинки за каркасною технологією від компанії "LEGOS"

Сучасні технології будівництва каркасних будівництва дозволяють їм не поступатися будинкам з цегли або бетону у надійності, міцності і довговічності.
При цьому каркасні будинки мають ряд переваг:
• Висока швидкість будівництва, і відповідно нижча вартість;
• Легкість конструкцій;
• Всесезонність будівництва;
• Низька теплоємність стін;
• Екологічність.
Будуватись з "LEGOS" - це швидко, енергоефективно та екологічно. Будівництво за нашою технологією дозволяє Вам пожиттєво економити на опаленні дому.

Компанія "LEGOS" активно працює на українському ринку у сфері деревообробки з 1991 року.
Ми одні із лідерів в сфері будівництва каркасних будинків у Волинській області та Україні.
У нашій базі Ви зможете підібрати для себе типовий проект, розроблений нашими проектантами. Такі проекти продумані та розроблені до деталей для Вашої зручності, з урахуванням сучасних вимог освітлення кімнат денним світлом. Кожен проект без винятку поєднує в собі естетику, ергономічність, економічність, і всі необхідні деталі для того, щоб Ваше щоденне проживання було комфортним.
Проте, ми пропонуємо нашим клієнтам створити індивудальний проект, з урахуванням усіх їхніх побажань та смаків. Такі проекти будуть відрізняти Ваш будинок індивідуальним стилем. Ми впевнені, що саме завдяки індивідульному проектуванню за Вашими побажаннями, Ви отримаєте будинок своєї мрії.
У сучасному будівництві велика увага приділяється зведенню енергоефективних будинків . Тому при розробці проекту потрібно звернути на це увагу. Адже в індивідуальному проекті можна реалізувати самі незвичайні інженерні рішення, спроектувати індивідуальне планування. Замовник висловлює свої побажання з приводу бачення майбутнього будинку, а архітектор пропонує варіанти рішень з урахуванням усіх будівельних норм. Важливо, що при розробці індивідуального проекту враховуються геодезичні, кліматичні та топографічні умови місцевості, де буде проходити будівництво. Таким чином, буде враховано особливості рельєфу, властивості грунту, глибина залягання грунтових вод, глибина промерзання грунту та ін.
Під час розробки індивідуального проекту при розміщенні будинку на ділянці враховуються такі чинники:
  • сторони світла:
  • розташування наявних будов;
  • бажаний вид з вікон;
  • майбутні господарські будівлі на ділянці;
  • благоустрій території та ін.
Всі об’ємно-планові рішення оформляються у вигляді планів і фасадів. Для кожного етапу будівництва складаються кошториси. Тому при складній ситуації з фінансуванням можна будівництво розбити на етапи і будувати по мірі надходження грошей.
Компанія "LEGOS" виконує будівництво по всій території України, а саме: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Кривий Ріг, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Севастополь, Хмельницький, Житомир, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біда Церква, Краматорськ, Ужгород.

Розріз стін каркасного будинку від будівельної компанії ЛБК "LEGOS"

Етапи будівництва каркасного будинку:

Послідовність зведення каркасного будинку включає в себе декілька етапів.
1.Підготовка ділянки. 2.Заливка фундаменту. 3.Зведення каркасу. 4.Монтаж покрівлі. 5.Встановлення вікон. 6.Прокладання інженерних комунікацій. 7.Утеплення будинку. 8.Фінальні внутрішні і зовнішні роботи.

Етапи будівництва:


ЕТАП 1. Для початку необхідно очистити ділянку від рослинності, якщо не всю, то хоча б те місце, де буде будуватися будинок. ПІДГОТОВКА Це в значній мірі полегшить розмітку і дозволить зробити її більш точно. ДІЛЯНКИ. Розмітка — дуже відповідальний етап, тому що від нього залежить планування і рівність кутів стін. При неточній розмітці на наступних етапах буде дуже складно виправити цю помилку.

ЕТАП 2. Фундамент - основа будівлі, що переймає на себе навантаження від ваги конструкції. ЗАЛИВКА Одна з найбільших переваг каркасного будівництва є те, що для його будівництва підійде практично будь-який тип ФУНДАМЕНТУ. фундаменту. Від якості виконання та дотримання всіх вимог залежить довговічність всієї конструкції.
Види фундаменту: • палевий; • стрічковий; • монолітний.
Найбільш часто використовуваний тип фундаменту в Канаді (а останнім часом і в Україні) – полегшений стрічковий, та монолітно армований.

ЕТАП 3. Наступним етапом будівництва є дерев яний каркас. ЗВЕДЕННЯ Каркас виготовляється з спеціально підготовленої деревини хвойних порід, переважно це сосна. КАРКАСУ. Вся деревина попередньо проходить етап просушування. Виготовлення та монтаж каркасу здійснюється згідно розробленому конструктивну. Монтажник має чітке розташування стійок, балок, стропил. Кожна стінова панель промальована та розписана. В міжповерховому перекритті використовуються дерев’яні двотаврові балки.

ЕТАП 4. Наступним етапом є етап улаштування дахового покриття. МОНТАЖ Каркасне будівництво передбачає використання будь якого покрівельного матеріалу: ПОКРІВЛІ. різні види черепиць, фальцова покрівля, соломяні дахи, ПВХ мембрани. Два найпопулярніші види дахового покриття в Україні на сьогодні: металочерепиця та бітумна черепиця.
ЕТАП 5. Після зведення каркасу та повнстію завершивши дах, підходить етап до встановлення вікон та вхідних дверей. ВСТАНОВЛЕННЯ Безпосередньою перевагою каркасного будівництва є те, що вони не потребують часу на осадку. ВІКОН. Процес встановлення вікон виконується згідно усіх вимог до монтажу ПВХ конструкцій: точні виміри, дотримання рівнів, вибір способу кріплення, герметизація проміжків та інше. В каркасному будівництві можливе встановлення панорамних вікон. Наші клієнти мають можливість самостійно замовити вікна, ми не будемо мати нічого проти.

ЕТАП 6. Комунікації в каркасному будинку можна прокладати в товщі стін, або між стіною і внутрішнім оздобленням будинку. ПРОКЛАДАННЯ Виробляємо гідроізоляцію, звукоізоляцію, теплоізоляцію. Виконуємо електромонтажні роботи. ІНЖЕНЕРНИХ Далі виконуємо монтаж систем опалення. Також монтаж систем каналізації та монтаж систем водопостачання. КОМУНІКАЦІЙ. Каркасна технологія будівництва надає різноманітні можливості для монтажу комунікацій. Їх можна розмістити: • всередині каркасної стіни; • під підлогою; • в конструкціях перекриттів; • в просторі між стіною і шаром зовнішньої обробки; • під плінтусом; • поверх стін.
ЕТАП 7. Кращий та більш надійний матеріал утеплення каркасного будинку – є базальтова вата. УТЕПЛЕННЯ Вона використовується більше ніж в 70% випадків. БУДИНКУ. Її основа – натуральний камінь, завдяки чому утеплювач не схильний до горіння, стійкий до вологи, не деформується і абсолютно не токсичний.

ЕТАП 8. Після того, як ми закінчили всі внутрішні комунікації можна приступати до чистового оздоблення. ФІНАЛЬНІ Клієнтам, які будуються разом з компанією «BUDKARKAS» ми пропонуємо дерев’яний інтер’єр власного виробництва. ВНУТРІШНІ І Ми пропонуємо внутрішнє оздоблення декоративно-стіновими панелями, дерев’яною вагонкою, фальшбрусом, ЗОВНІШНІ підлоговою дерев’яною дошкою. РОБОТИ. Ми пропонуємо нашим клієнтам весь спектр послуг пов’язаних з дере’яним оздобленням.