проєкти "LEGOS"

Проєкти для комфортного життя


Проєкт будинку - індивідуальне проєктування чи готові рішення?

Зупинившись на виборі будуватись - постає питання вибору проєкту свого майбутнього будинку.
Тут є 3 варіанти:
1-ий варіант - ОБРАТИ ТИПОВИЙ ПРОЄКТ. Типовий проєкт будинку переважно застосовується для зведення серійного житла. Він розроблений на основі масових, середньостатистичних потреб сімей. Даний підвид проєктів має також свої неділоки: у типових проєктах не враховуютья індивідуальні побажання замовника.
2-ий варіант - ДООПРАЦЮВАННЯ ТИПОВОГО ПРОЄКТУ. Типові проєкти в більшості випадків не потребують додаткових узгоджень, проте їх характерні недоліки в тому, що обсяг можливих доробок і змін зазвичай обмежений і не завжди можна напрклад, змінити розташування вікон. Доопрацювання типового проєкту не означає капітальну його зміну, проте надає можливість внести певні зміни згідно ваших потреб та бажань.
3-ій варіант - СТВОРЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ. Індивідуальне проєктування тим і відрізняється від типових проєктів, що можна створити свій унікальний, неповторний проєкт будинку. Розробка починається з нуля з урахуванням усіх побажань замовника. Відповідно, на виході виходить унікальний та оригінальний проєкт.
БК"LEGOS" - компанія, яка забезпечує повний будівельний цикл: • Проєкти розробляються нашими архітекторами і адаптуються під конкретні умови замовника; • Ми забезпечуємо контроль заготівлі деревини та виготовляємо всі конструкції на власному високотехнологічному виробництві; • Наші фахівці проводять всі етапи зведення будинку.

Контакти

соціальні мережі